Выборы
13:54 18.07.2019

Ирина Геращенко: Команда "Европейской солидарности" убедила депутатов Европарламента жестко требовать от РФ освобождения украинских заключенных

2 мин читать

Подается на языке оригинала

Делегація Партії «Європейська Солідарність» на чолі з п’ятим президентом України Петром Порошенком у Страсбурзі переконала депутатів Європейського парламенту ухвалити максимально жорстку резолюцію щодо Російської Федерації.

Документ вимагає від РФ негайного звільнення українських військових моряків та інших в’язнів. Про це представниця команди «Європейської Солідарності», Перший віце-спікер Ірина Геращенко повідомила на своїй сторінці в Facebook.

«458 депутатів Європарламенту підтримали резолюцію щодо українських політичних в’язнів в Росії. Це майже 75% присутніх в залі депутатів, це найвища підтримка резолюції , яка вимагає від РФ негайного звільнення наших! Делегація «Європейської Солідарності» на чолі з Петром Порошенком вітають це рішення Європарламенту», – заявила Ірина Геращенко.

За її словами, завдяки активній роботі команди «ЄС» «круглі столи» , організовані лобістами Кремля напередодні голосування в Європарламенті, не мали жодного результату.

«У виступах європейських політиків максимально жорсткі і чесні заяви про агресію Путіна, незаконне утримання наших моряків і в’язнів. Як правило , на дебатах в ЄП небагато депутатів, зараз – повна зала! Україна залишається в порядку денному Європарламенту. Й дуже активно виступають наші друзі, політики, з якими вчора наша делегація мала зустрічі. Вони називають прізвища наших політв’язнів, вони говорять про повне ігнорування РФ норм міжнародного права. Європейські депутати більш адекватні в своїх оцінках ситуації в Україні, російської агресії, ніж деякі українські «нові» і «не дуже нові обличчя»».

Ірина Геращенко також повідомила, що Європейський парламент визначився зі своєю частиною Парламентського Комітету Асоціації (ПКА) з Україною. Керівника делегації визначать у вересні, вже після виборів до Верховної Ради.

«У делегацію ЄП до Парламентського комітету асоціації ЄС-Україна увійшли 16 євродепутатів, серед них багато справжніх друзів України. Разом з Петром Порошенком команда «Європейської Солідарності» мала у Страсбурзі зустрічі з кількома новими членами ПКА, зокрема, Андріусом Кубіліусом, Петрасом Ауштревічусом, іншими нашими європейськими колегами. Для просування інтересів України потрібен постійний діалог з колегами. Над цим і працюємо», – сказала Ірина Геращенко.

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ

Оккупанты за сутки потеряли 1120 человек

МАГАТЭ назвало Россию виновной в ударе по "Охматдету"

Глава Пентагона Остин снова провел телефонный разговор с министром обороны РФ Белоусовым

МИД Украины: Очередные российские фантазии на тему днепровских дамб - это повод внимательнее следить за действиями России

У Украины есть право наносить удары по целям в РФ оружием от союзников - Столтенберг

В Европарламенте собирают подписи под требованием лишить права голоса председательствующую в Совете ЕС Венгрию из-за «мирной миссии» Орбана в РФ и Китай

Европейские народники поддерживают кандидатуру Метсолы на пост президента Европарламента

Любой будущий диалог с РФ должен базироваться на международном праве и уставе ООН и именно Украина должна решить, когда он станет возможным – глава Европарламента

Пророссийские радикальные лозунги опасны для стран ЕС – Зеленский о выборах в Европарламент

Выборы в Европарламент показали, что российской пропаганде надо жестко противодействовать - Юрчишин

ПОСЛЕДНЕЕ

"Слуга народа" выдвинула мэра Золотоноши Войцеховского кандидатом на довыборы в Раду в Черкасской области

Суд отменил постановление ОИК №87 о признании выборов недействительными еще на одном участке – "Опора"

На округе №87 в Ивано-Франковской области на довыборах в парламент победил Вирастюк

Комиссия на округе №87 возобновила работу, продолжается подсчет голосов - Вирастюк

Явка на довыборах в Донецкой и Ивано-Франковской областях к 20:00 составила 20,99% и 35,05% соответственно

На довыборах в Ивано-Франковской области Шевченко незначительно опережает Кошулинского и Вирастюка

На выборах в Кривом Роге на 12.00 зафиксировано 60 нарушений – "ОПОРА"

Все избирательные участки в Кривом Роге открылись вовремя, нарушений в "день тишины" не было

В Кривом Роге 6 декабря состоится второй тур выборов мэра

Бывший политзаключенный Кремля Сущенко избран первым зампредседателя Черкасского облсовета

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА