Інтерфакс-Україна
15:52 21.02.2025

Виробник бункерів-накопичувачів "K-FACTOR" планує за 3 роки зайняти до 25% українського ринку

2 хв читати
Виробник бункерів-накопичувачів "K-FACTOR" планує за 3 роки зайняти до 25% українського ринку
Фото: https://k-factortrailers.com/ua

Українська компанія “K-FACTOR”, яка нещодавно вийшла на ринок сільгосптехніки України з виробництвом бункерів-накопичувачів, планує протягом трьох років зайняти до 25% ринку в Україні, повідомили у компанії.

“Протягом трьох років компанія планує зайняти до 25% українського ринку бункерів-накопичувачів, що означає активний перерозподіл частки на користь “K-FACTOR” за рахунок інноваційних рішень, кращої ціни та доступнішого сервісу”, - повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” у компанії.

Як зазначили у “K-FACTOR”, ринок бункерів-накопичувачів в Україні є доволі конкурентним, але має великий потенціал для розвитку через постійне зростання аграрного сектора та потребу у більш ефективних логістичних рішеннях.

На сьогодні на цьому ринку в Україні представлені як вітчизняні виробники, зокрема, “Завод “Кобзаренка”, Egritech, “Вінмашпостач”, так і міжнародні виробники, наприклад, J&M, Kinze.

“Україна – одна з провідних аграрних країн світу, але за рівнем механізації та ефективності логістики ми ще маємо значний потенціал для зростання. Наша техніка дозволяє знизити операційні витрати господарств за рахунок оптимізованої логістики”, - процитували у компанії її співзасновника Романа Гіршфельда.

За його словами, оскільки в Україні триває війна, є відкладений попит, бо аграрний сектор працює в умовах складної економічної ситуації та безпекових викликів.

“Закінчення бойових дій призведе до відновлення аграрної галузі. Збільшиться попит на нову техніку через необхідність оновлення парку після років обмежених інвестицій. Посилиться роль України як світового експортера зерна, що потребуватиме ефективних логістичних рішень. Тому ми вже зараз закладаємо основу для динамічного зростання після завершення війни”, - зазначив він.

Відповідаючи на питання щодо експортної стратегії компанії, її співзасновниця Олександра Луніна повідомила агентству, що протягом 2025 року “K-FACTOR” планує міцно закріпитися в Україні й почати займатися експортом.

“Перший етап експорту включатиме країни, які географічно та аграрно близькі до України - Молдова, Румунія, Польща, Болгарія. Поступово будемо розширювати присутність у країнах ЄС, це перспективний напрямок, де українська техніка може скласти конкуренцію глобальним виробникам. Також важливий і запланований крок – це вихід на ринок Канади”, - розповіла вона.

Як повідомлялось, компанія створена у березні 2024 року, а співзасновниками зареєстрованого в Полтаві ТОВ “КЕЙ-ФАКТОР” стали засновник компанії з виробництва спецтехніки DLight Дмитро Ляшенко (40% статутного капіталу), засновник HF Agro та бренду Lozova Machinery Роман Гіршфельд (36%) та експертка з маркетингу, реклами та PR Олександра Луніна (24%).

Виробничі потужності компанії знаходяться e Кременчуці і наразі дозволяють випускати до 100 од. продукції щорічно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп і Стармер обговорили торгівлю, війну в Україні та безпеку на Близькому Сході

Консервативна партія Канади передасть Україні заморожені російські активи на суму $22 млрд

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА