Інтерфакс-Україна
00:38 26.09.2024

Президент ЄК: ми повинні поставити Україну в сильну позицію для переговорів про міцний мир, тому інтеграція в ЄС - в основі наших «мирних зусиль»

1 хв читати
Президент ЄК: ми повинні поставити Україну в сильну позицію для переговорів про міцний мир, тому інтеграція в ЄС - в основі наших «мирних зусиль»

Україна потребує справедливого і міцного миру, і необхідно поставити країну в сильну позицію для переговорів про такий мир, заявила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

«Ніхто не хоче миру більше, ніж народ України. Справедливий і міцний мир. Мир - це не тільки припинення бойових дій. Мир - це не просто відсутність війни. Мир - це врегулювання, яке робить війну неможливою і непотрібною. Ми маємо поставити Україну в сильне становище для переговорів про такий мир. І саме тому інтеграція України до ЄС є для нас основою наших мирних зусиль», - сказала вона на зустрічі у форматі “Група G7+ Україна” щодо відновлення України в Нью-Йорку в середу.

Крім того, фон дер Ляйєн наголосила, що "поставити Україну в сильну позицію - це також питання економіки". Вона нагадала, що партнери G7 оголосили про кредит у 50 мільярдів доларів для України і підтвердила, що Європа надасть до 35 мільярдів євро.

Також президент ЄК звернулася до українського лідера Володимира Зеленського, запевнивши, що "разом із нашими партнерами ми відновлюємо та стабілізуємо енергетичний сектор" України.

"Україна активно звертається до світу зі своєю формулою світу. І це те, на що заслуговує хоробрий народ України. Справедливого та міцного світу", - додала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА