18:40 04.11.2023

Автор: ОЛЕНА ТОВКУН

Відбудова України: яка освіта потрібна нашим дітям?

2 мин читать
Відбудова України: яка освіта потрібна нашим дітям?

Олена Товкун, член Наглядової ради Британської міжнародної школи в Україні

 

Британська міжнародна школа в Україні відкрилася в 1997 році та розпочала новий етап у розвитку освіти в Україні, а саме: діти отримали доступ до найсучасніших методів викладання та широкого спектра навчальних джерел. Вони також отримали змогу навчатися в психологічно захищеному середовищі, де вчитель та учень разом досліджують світ, обмінюються думками, спілкуються та співпрацюють з однолітками з інших країн, беруть участь у цікавих спільних проєктах. Саме такі засади пізніше були покладені в основу реформи освіти в Україні.

Ми першими в Україні запровадили британську освіту, і наша білінгвальна школа навчає дітей за двома програмами. По завершенні випускники здобувають як Свідоцтво про повну середню освіту державного зразка України, так і міжнародні дипломи A-level (програма Кембриджської екзаменаційної комісії та Національна програма Англії) та IB (міжнародний бакалавріат), з якими вони можуть без додаткових іспитів вступити до будь-якого університету Великобританії, США, держав Євросоюзу.

Серед учнів нашої школи є багато дітей з різних країн. Отже, наші малюки вже з трьох років зростають у мультикультурному середовищі, де їх навчають розуміти і поважати традиції різних народів, знайомлять з розмаїттям звичаїв і особливостями культур, виховують справжніми громадянами світу. За міжнародною програмою, вже починаючи з дитячого садочку, навчання ведеться англійською мовою викладачами, які мають відповідні дипломи та офіційний дозвіл на працевлаштування в Україні за їхнім фахом.

Школа забезпечена всім найкращим, що наразі використовується в передових школах світу — це стосується і використання найсучасніших технічних засобів, і рекомендованих Кембриджем підручників, які ми завозимо з Великої Британії, і навіть меблів, що були представлені на освітянській виставці в Лондоні для використання у школах. Дуже  важливо тримати руку на пульсі всього найновітнішого, що пропонується сьогодні учням та забезпечувати українських дітей всім найкращим.

Навчаючись за міжнародними стандартами в усіх напрямках освітнього процесу, наші випускники без проблем продовжують свій шлях у найкращих університетах світу, оскільки досконало володіють англійською мовою, а головніше — володіють мовою усіх предметів. Для них звичні підходи, які застосовуються у міжнародній освітній практиці, в них всюди є багато друзів — вони впевнені в собі.

Освіта — це те, з чого починається людина. Сучасні українські діти — це саме те покоління, якому доведеться відбудовувати повоєнну Україну. А значить, вони мають здобути таку освіту, яка допоможе їм зробити їхню батьківщину передовою країною світу.

РЕКЛАМА

ПОСЛЕДНЕЕ

ЭДУАРД МКРТЧАН

Пять проекций гуманитарного разминирования

ЕВГЕНИЯ ЛОКТИОНОВА

Практически все торговые центры Украины хорошо подготовлены к зиме

МУСА МАГОМЕДОВ

Украинский ВПК: трудный путь перемен и "палки в колесах"

ЮРИЙ ЩУКЛИН

Как Европа может побороть страх перед украинскими агрохолдингами и помочь украинским фермерам дожить до вступления Украины в ЕС

ГАЛИНА ЯНЧЕНКО

Украина имеет право на антикремлевскую люстрацию – заключение Венецианской комиссии

ЕВГЕНИЯ ЛОКТИОНОВА

У нас нет предпосылок для реконцепции ТРЦ в жилье

ЭДУАРД МКРТЧАН

Вахтенный фактор. Как "приручить" транзитный персонал на деоккупированных территориях

ЕКАТЕРИНА БАЛИНСКАЯ

В Украине разрушено десять лёдовых арен: где тренируются дети?

АЛЕКСАНДР ЛАРИН

Какой министр спорта нужен Украине?

МУСА МАГОМЕДОВ

Мертвый груз кремлевской валюты должен стать инвестицией в украинскую победу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА